Hálaadás a termésért / Dan zahvalnosti za plodove zemlje

Eljött az ősz. Gazdag színvilágot, illatok kavalkádját és bő termést hozott magával, amely a befektetett emberi  munka megérdemelt gyümölcse is. Iskolánkban mindezért a kenyérnap megünneplésével adtunk hálát a teremtőnek.

Betartva a járványügyi előírásokat ebben a tanévben nem volt közös ünneplés és áldás. Minden osztály a saját tantermét díszítette az ősz jelképeivel, ott készítette el a bőség asztalát, és az áldás, ének, ima után a szépen terített asztalt körül ülve fogyasztottak a hozott finomságokból.

Még egy szép nap iskolánkban!

A fényképek megtekinthetők itt.

Stigla je jesen. Sa sobom je donijela obilje boja i mirisa te obilje plodova kao nagradu za sav uloženi trud. Mi smo joj zahvali i podarili jedan dan u našoj školi obilježavajući Dan kruha.

Poštujući epidemiološke mjere, ove godine nije bilo zajedničkog blagovanja. Svaki razred obilježio je ovaj dan s razrednikom u svojoj učionici. Nakon što su učenici sa svojim razrednicima prikupili mnoštvo plodova i ukrasili učionice, posjetile su ih vjeroučiteljice s kojima su molili i pjevali.  Učenici su blagovali u svojim učionicama.

Još jedan lijep dan u našoj školi!

objavio: Administrator   datum: 26. 10. 2020.

« Travanj 2024 »